ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR
ALIŞVERİŞ PROFESYONELLER VİDEOLAR

Uygulamamızı indirerek egzersizlere kaldığınız yerden devam edebilirsiniz

YOGA | Başlangıç | 1 Video

Restoratif Yoga Akışı

BÖLÜMLER

PROFESYONEL

Türkan Keskin Yoga

Bu akış, vücudu ve zihni sakinleştiren bir Restoratif yoga akışıdır. Her pozisyonu birkaç dakika boyunca tutarak, kasları ve derin dokuları açabilir ve stresi azaltabilirsiniz. Bu tür bir pratiği düzenli olarak yapmak, genel ruh halinizi ve fiziksel esnekliğinizin artmasına yardımcı olur. 

Uçucu yağların doğal aromaları, koku reseptörleri tarafından algılanır ve beyindeki duygusal merkezleri etkiler. Bu nedenle bu yağlar, rahatlamak, stresi azaltmak veya zihinsel tazelik sağlamak amacıyla kullanılabilir. Pratiğinizi daha iyi hissetmeniz ve odaklanmanızı sağlar.

Kemerler, yogaya yeni başlayanlar için çeşitli yoga pozlarında doğru hizalamayı ve duruşu sağlamada yardımcı olur. Bazı vücut bölgelerine ulaşmanın zor olabileceği durumlarda bile belirli bölgelere erişmeye yardımcı olarak daha iyi bir form ve gerilme sağlar, sakatlık riskini azaltır. 

Yoga blokları, çeşitli pozlarda doğru hizalamayı başlangıç seviyesindeki uygulayıcılara sağlamalarına yardımcı olur. Bloklar, zemine veya diğer vücut bölgelerine ulaşmak zor olduğunda destek sağlar, daha iyi bir formu teşvik eder ve gerilme veya sakatlık riskini azaltır. Bloklar, esnekliği, gücü veya sakatlıkları sınırlı olan bireyler için pozları daha erişilebilir hale getirir. Keyifli pratikler.